Polskie Bizarro – startuje nowy blog ;-)

Niektórzy z Was mieli już okazję otrzeć się o bizarro – zakręcony, mocno nietypowy gatunek literacki, którego podstawowym założeniem jest… brak założeń ;-). Poza oczywistym paradygmatem niezwykłości ;-).

Rzućcie okiem na stronkę – niedobre literki, która ma w zamierzeniu być polskim centrum bizarro. 

Projekt można nazwać eksperymentem. Co z niego wyjdzie? Zobaczymy ;-). Zachęcamy do udziału w życiu bloga bizarro i do szeroko rozumianego uczestnictwa w projekcie. Bizarro jako gatunek dopiero się w Polsce rodzi. Możemy nadać mu kształt, a przynajmniej obserwować jego pierwsze kroki 😉

Zapraszamy!

Reklamy

6 thoughts on “Polskie Bizarro – startuje nowy blog ;-)

  1. Przyznam szczerze, że nigdy o tym nie słyszałam. Na stronkę już zajrzałam, zapowiada się całkiem nieźle . Na pewno jeszcze tam zajrzę 🙂 bo chętnie zobaczę co z tego wyniknie .

  2. To ja przyznaję się, że mnie bizzaro w ogóle na ten moment nie kręci. Może i z tego coś całkiem fajnego wyjść, o ile jego twórcy, obok rozpasania brakiem jakichkolwiek założeń i norm, wplotą w to ciekawe historie i coś, co nie będzie tylko mocno wykoślawione, zakręcone, zboczone lub obrzydliwe. A na stronkę zaraz z ciekawością zajrzę;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s