Nic nam nie umknie! Dyrekcja.

Są czasem takie chwile w życiu człowieka, kiedy ma naprawdę prawo czuć się obserwowanym ;-).

Reklamy

7 thoughts on “Nic nam nie umknie! Dyrekcja.

  1. Takie czasy… choć to raczej po prostu bezpieczeństwo niż podglądactwo. Inna sprawa, że kiedy potrzebny jest jakiś wycinek czasu potrzebny na taśmie to go oczywiście nie ma. Czy to policyjny czy prywatny.

    • Racja , jak coś się dzieje to poza kadrem, PTZ też oko przestawi tam gdzie nie trzeba 🙂 Każdy ma prawo kontrolować własną przestrzeń (posesję, sklep, firmę) ale nie do końca zgadzam się z monitoringiem miast. Trochę to nieprzemyślane.

      • cóż, w tej firmie zamontowano kamer kilkadziesiąt – służą sprawom bezpieczeństwa. W miastach… sam nie wiem. Może i są dobrą rzeczą, jeśli likwidują przestępczość. Gorzej, jeśli policjanci gapią się na monitory i nie ruszają dup kiedy dzieje się coś naprawdę złego, a wykorzystują kamery do nękania ludzi. Prywatność się niestety kończy, mamy jej coraz mniej… To jest rzeka, której już nic nie zawróci…

        • Operatorzy centrów monitorowania dostają w ręce potężne narzędzia, szybkoobrotowa kamera z 36 krotnym powiększeniem pozwala zajrzeć do odległych mieszkań, dosięgnąć każdą laskę w okolicy, ujrzeć wbijany pin w bankomacie. Czy myślisz, że to dobrze opłacani fachowcy, którzy nie ulegną pokusie?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s