Nowy Magazyn Fantastyczny już w sprzedaży

W sprzedaży dostępny jest już nowy „Magazyn Fantastyczny„, numer 1(21)2011. Liczy sobie aż 200 stron, ale jak to zwykle w przyrodzie bywa: coś za coś. Niestety, jest to ostatni już numer „Magazynu Fantastycznego”. Robert Zaręba, rednacz magazynu, bardzo klarownie wyjaśnia w posłowiu czemu podjął taką a nie inną decyzję, więc wszystkich zaciekawionych odsyłamy właśnie tam.

W świeżutkim „Magazynie Fantastycznym” znalazło się sporo obiecujących opowiadań wykreowanych przez sprawdzoną ekipę. Henryk Tur (towarzysz – recenzent  z Gildii Literatury) opublikował aż dwa. Sztuka ta udała się także innemu zaprzyjaźnionemu pisarzowi – Kazimierzowi Kyrczowi (co prawda do spółki z Łukaszem Radeckim). Listę autorów, których znamy i lubimy, a których polecić warto, domykają Robert Cichowlas (opublikowaliśmy wywiad z nim i Kyrczem, a propos „Efemerydy”, obu Panów mamy przyjemność gościć w zakładce Przyjazne strony) oraz Bartosz Czartoryski (także recenzent z Gildii).

Na sam koniec ośmielimy się jeszcze wspomnieć, że na łamach ostatniego „Magazynu Fantastycznego” miejsce dla siebie odnalazło także nasze opowiadanie: „Sny Mufo”.

Tyle na gorąco. Po wnikliwej lekturze podzielimy się uwagami subiektywnymi. Zapraszamy do lektury!

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s